השוואת חבילות סלולר זולות ללא הגבלה

המטרה: להוריד את ההוצאה החודשית של החשבון הסלולרי.

קהל היעד: אנשים שמשלמים יותר מ-30 ש"ח על חבילת סלולר ללא הגבלה או יותר מ-10 ש"ח על חבילת סלולר ללא גלישה.

האמצעי: לעבור למסלול זול יותר או להתנייד לחברה אחרת.

חשבונית סלולר

חשבונית סלולר: מוטי סטנדאפ – דף האומן של מוטי אהרונוביץ'

14 במאי 1948 – הכרזת העצמאות של מדינת ישראל. עם ישראל משתחרר מהמנדט הבריטי.

14 במאי 2012 – הכרזת חבילת הסלולר ללא הגבלה של חברת גולן טלקום. עם ישראל משתחרר מהקרטל הסלולרי. חבילות מסובכות של דקות והודעות עם מנגנון חיוב-זיכוי וחשבוניות שאפילו בוגרי חדו"א מתקשים להבין, הפכו ביום אחד לחבילת סלולר ללא הגבלה ב-99 ש"ח. החברות המתחרות יישרו קו, הורידו מחירים ומה שעלה פעם 300 ש"ח התייצב סביב 30 ש"ח.

לא חשבתי בהתחלה שפוסט כזה יהיה נחוץ היום כשיש חבילות סלולר זולות עם מחיר קבוע. אבל אחרי שנחרדתי לראות אצל כמה קרובי משפחה סכומים של 3 ספרות בחבילות ישנות עם תוספות תשלום על "המתנה נעימה", הבנתי שהפוסט הזה חשוב ביותר.

איזו חבילת סלולר הכי מתאימה לכם?

אם הייתה חברה אחת שמספקת את חבילת הגלישה הכי גדולה במחיר הכי זול התשובה הייתה פשוטה. חשבתי לעשות רשימה של חבילות סלולר זולות אבל שמתי לב שהחבילות משתנות בכל שבוע. אז כדי שהפוסט יעזור לכמה שיותר אנשים תוך כדי שמירה על רלוונטיות, אתחיל מכמה שאלות. ברגע שתרשמו לעצמכם את התשובות יהיה לכם קל למצוא את חבילת הסלולר שהכי מתאימה לכם מבחינת עלות, נפח גלישה ושיחות.

כמה שאלות כדי שתוכלו להשוות חבילות סלולר

1. באיזו חברה אתם עכשיו ומה התשלום החודשי?
2. כמה אתם גולשים בחודש?
3. כמה דקות אתם מדברים לחו"ל בחודש?
4. כמה קווים של בני משפחה תוכלו לצרף לאותו חשבון?
5. אם אתם גולשים ממש מעט או לא גולשים בכלל, כמה דקות אתם מדברים וכמה הודעות SMS רגילות אתם שולחים?

אם אתם לא יודעים את התשובות, בדקו את החשבוניות האחרונות. יש שם פירוט של שיחות, הודעות וגלישה. את החשבוניות תוכלו למצוא בחשבון האישי באתר של החברה הסלולרית שלכם.

חבילות סלולר זולות עם שיחות והודעות ללא הגבלה

1. גולן טלקום – מומלץ במיוחד כשיש מבצע שתקף לשנתיים עם קו נוסף.
2. וואלה מובייל – הנחה למנויים נוספים ויש חבילות עם שיחות לחו"ל.
3. 012 מובייל – גם כאן כדאי לצרף עוד קווים ויש חבילות עם שיחות לחו"ל.
4. רמי לוי תקשורת – משתלם למי שמדבר הרבה וגולש מעט.
5. טלזר 019 – יש מגוון חבילות שכוללות גם גולשים קלים.
6. הוט מובייל – כולל שיחות לחו"ל ללא הגבלה.
7. יופון – כרגע לא מצאתי יתרון כלשהו על פני החברות האחרות.
8. הום סלולר – יש הרבה חבילות אבל לא מצאתי יתרון כלשהו.

לחצו על כל החברות שברשימה. אחרי שתקבלו בדפדפן 8 טאבים חדשים תבדקו את החבילה הכי משתלמת לפי הנתונים שרשמתם לעצמכם. אתם יכולים גם לכתוב את הנתונים שלכם בתגובה למטה ואני אשמח לעזור לכם לבחור מסלול סלולרי.

רגע לפני שעוברים מסלול או חברה סלולרית

בכוונה לא הכנסתי לרשימה את השילוש הכחול-סגול-כתום/טורקיז שעשק אותנו משנות ה-90 עד היום (ועד בכלל). הסיבה היא שהחברות הישנות עדיין סובלות מחוסר שקיפות, מסלולים יקרים ומתנות חינם שיעלו לכם ב-36 תשלומים. אם עוד לא הוצאתי לכם את החשק מהחברות הישנות, חפשו בגוגל "טאבלט חינם" ותראו למה התכוונתי.

רגע לפני המעבר, כמה נקודות חשובות:

1. אל תבקשו להתנתק כי אז תאבדו את מספר הטלפון. ניידו את המספר האישי שלכם לחברה חדשה והיא כבר תדאג לנתק אתכם מהחברה הישנה.
2. בדקו כמה עולה ההצטרפות עצמה, המחיר יכול להיות תלוי במעבר מחברה אחרת או שינוי מסלול בחברה.
3. אם אתם עדיין משלמים על מכשיר סלולרי, ייתכן שהחברה הננטשת תחייב את התשלומים הנותרים במכה אחת. שימו לב שאסור להתנות מחיר על מכשיר סלולרי בשירותים אחרים אז המחיר על המכשיר לא יקפוץ לאחר המעבר.
4. יש מבצעים שמותנים בהפעלת סים עד תאריך מסויים. אם התאריך קרוב מדי, יש חשש שלא תספיקו לקבל את הסים בדואר ולהשלים את התהליך ואז תקבלו את החבילה הכי יקרה ותשלמו שוב על מעבר מסלול או על ניוד. תקראו את תנאי ההצטרפות.
5. הניוד יתבצע רק כשתאשרו באתר של החברה החדשה שקיבלתם את הסים ולכן לא תהיו מנותקים כמה ימים אלא רק שעתיים ולפעמים רק כמה דקות בודדות. בכל מקרה, אל תשלימו את הניוד באמצע יום לחוץ כשאתם חייבים להיות צמודים לנייד.
6. המשיכו לבדוק באופן קבוע את פירוט האשראי כדי לוודא שהכל בסדר.
7. רוב החבילות הן בתוקף לשנה ואחרי זה המחיר עולה. שימו תזכורת לעוד 11 חודשים (או שנה ו-11 לחבילה של שנתיים) לבדוק שוב מה החבילה הכי משתלמת. לא צריך להתקשר או להתמקח אלא פשוט להיכנס לחשבון באתר ולעדכן חבילה או להתנייד שוב.

לסיכום, אם אתם משלמים יותר מ-30 ש"ח על סלולר ללא הגבלה או יותר מ-10 ש"ח על סלולר ללא גלישה, יש מבצעים בשפע. תבדקו מה הכי משתלם לכם, תעברו מסלול או תתניידו לחברה חדשה ובעוד שנה תעשו זאת שוב. לא צריך לריב עם שירות לקוחות או לצאת מהבית, הכל קורה באינטרנט.

⇓ כתוב את התגובה שלך כאן ⇓

תגובות

2 תגובות

 1. חסכנית

  אבל לא אמרת איפה משלמים כמה.
  איפה אפשר למצוא 10 ש לחודש.
  בזבוז זמן.

  • אלון שמש

   חסכנית, זה תלוי כמה את מדברת וכמה את גולשת באינטרנט דרך הסלולר. תלחצי על הקישורים של חברות הסלולר ותגיעי ישירות למסלולים של כל חברה. אשמח לעזור לך אם תעני על השאלות הבאות:
   1. באיזו חברה את עכשיו ומה התשלום החודשי?
   2. כמה את גולשת בחודש?
   3. כמה דקות את מדברת לחו"ל בחודש?
   4. כמה קווים של בני משפחה תוכלי לצרף לאותו חשבון?
   5. אם את גולשת ממש מעט או לא גולשת בכלל, כמה דקות את מדברת וכמה הודעות SMS רגילות את שולחת?

⇓ כתוב את התגובה שלך כאן ⇓