מינימאני: איך ילדי ישראל עושים כסף מהמחשב בבית

המטרה: לתת לילדים כלים להיות עצמאים ולהרוויח כסף בעצמם.

קהל היעד: הורים לילדים ונוער מגיל 9 עד גיל 18.

האמצעי: קורס מינימאני של ליה ודניאלה לילדים ונוער על שיווק שותפים.

מינימאני - שיווק באינטרנט לילדים

מינימאני – שיווק באינטרנט לילדים

מי לא זוכר איך היה להיות ילד ששובר את הראש איך לעשות כמה שקלים? לפני שהיה מחשב בכל בית, רוב העבודות היו פיזיות ומחוץ לבית. היו כאלה שעשו בייביסיטר, תלו מודעות, חילקו פליירים או גל גפן בתיבות דואר, סידרו כסאות לקהל לפני אירוע או ביצעו שליחויות קטנות פה ושם.

עם הזמן המחשבים נכנסו לבתים והילדים השתכללו. האפשרויות התרחבו להעתקת טקסטים מהכתב לוורד, סריקת תמונות, עיצוב הזמנות וגם הדפסת מודעות.

לחץ כאן כדי לראות איך ילדים עושים כסף מהמחשב בבית »

עבודה במחשב מהבית

ואז הגיע האינטרנט עם הבשורה הגדולה: יש עבודות שאפשר לעשות מול המחשב בלי לצאת מהבית, בלי לדבר עם אנשים ואפילו בלי לדעת מי נמצא בצד השני, זה שמשלם את הכסף.

יש הרבה דוגמאות: אתר פופולרי שמטמיע פרסומות, ערוץ יוטיוב שסוקר מוצרים בתוספת קישור לקניית המוצר, מכירת מוצרים דיגיטליים וגם הבאת לידים וקונים להצעות שמתגמלות את המשווק.

אז איך מתחילים לעבוד? כאן נכנסות לתמונה ליה סרוגו (13) ודניאלה סולודקין (14), שתי בנות מוכשרות שנכנסו לתחום של שיווק שותפים.

בהתחלה ליה ודניאלה עשו כמה מאות שקלים באמצעות שיווק שותפים, ואז אלפי שקלים ומאז הסכום הצטבר לעשרות אלפי שקלים. ומדובר בבנות בגיל החטיבה, כן? אחרי שהצליחו בצורה יפה, הן לקחו את המידע שהשתמשו בו, חילקו אותו לפרקים בצורה מסודרת, הוסיפו כמה בונוסים וארזו את הכל לקורס שיווק שותפים מותאם במיוחד לילדים ונוער.

לחץ כאן כדי להמשיך לקרוא על הקורס של ליה ודניאלה »

מה זה שיווק שותפים?

בצד אחד יש מפרסם שמוכר משהו. בצד השני יש שותף שדואג להביא תנועה למפרסם. ברוב המקרים יש באמצע רשת שותפים שמתווכת ביניהם כדי שהמפרסם לא יתעסק עם הרבה שותפים בנפרד והשותף לא יתעסק עם הרבה מפרסמים בנפרד.

הנה התהליך בקצרה:

  1. השותף בוחר הצעה של מפרסם. למשל, קורס עזרה ראשונה לפעוטות.
  2. השותף מקבל קישור ייחודי כדי שהמערכת תדע את מי צריך לתגמל.
  3. השותף שולח להצעה תנועה רלוונטית. בדוגמא שלנו, הורים לפעוטות.
  4. על כל ליד או מכירה (לפי תנאי ההצעה) השותף מתוגמל בסכום כלשהו.
  5. פעם בחודש או יותר השותף מקבל את הכסף שהצטבר בחשבון.

לחץ כאן כדי ללמוד יותר על העולם המופלא של שיווק שותפים »

האם שיווק שותפים מתאים לילדים?

ליה ודניאלה מוכיחות שכן כי הן עשו את זה בעצמן. אז בואו נבדוק מה העסק דורש.

קודם כל מחשב וחיבור לאינטרנט. בגילים האלה, רוב הילדים שולטים באינטרנט יותר מההורים שלהם. אז סגרנו את הפינה הזו.

כדי להתחיל לשווק, צריך ידע איך למצוא הצעות טובות ואיך לפרסם אותן. את הידע הזה אפשר לקבל על מגש של כסף בקורס מינימאני.

והכי חשוב: התמדה. ברוב המקרים הניסיון הראשון לא מצליח, יהיו כמה נסיונות צולעים ואז פתאום יש לנו פיצוח. מה שיפה זה שאחרי שנכנס השקל הראשון, השקל השני יבוא יותר בקלות. לכן התחום מתאים למי שלא מתייאש בקלות אלא מנסה שוב ושוב עד להצלחה.

מכיוון שהקורס מותאם לילדים, יש פרק שלם על שיווק אורגני, כלומר שיווק שלא עולה כסף אלא זמן. גם ככה הם מבלים הרבה זמן באינטרנט וברשתות חברתיות, אז לפחות שיהפכו את זה למקור הכנסה.

לחץ כאן כדי לדעת עוד על קורס שיווק שותפים לילדים »

לפתח עצמאות וחינוך פיננסי אצל ילדים

לא מדובר כאן רק בשקלים אלא בעיקר בפיתוח עצמאות אצל ילדים. אני רואה את השמחה בעיניים של הבן שלי כשהוא מצליח להדליק את האור לבד ואם צריך גם מגייס כסאות מחדרים אחרים לשם טיפוס והדלקת האור. גם אם אציע לו להדליק בעצמי, מקסימום הוא ירשה לי להרים אותו כדי שהוא ידליק בעצמו. ובסוף הוא יכריז בשמחה: הצלחתי.

ילד או נער שמצליח להרוויח בעצמו בפעם הראשונה 100 שקל, הביטחון העצמי שלו מתחזק והוא מעריך את הכסף הזה יותר מדמי הכיס שמגיעים ללא מאמץ.

הכסף הזה לא יתבזבז במהירות כי אשכרה הוא עבד בשבילו. יש כאן שיעור חינוכי על ערך הכסף ועל חיסכון שאי אפשר ללמוד בתיאוריה אלא רק דרך עבודה.

הילדים שלי עוד לא הגיעו לגיל המתאים כדי להתחיל אבל בעוד כמה שנים אני בהחלט רואה אותם מתחילים לעבוד באינטרנט ואני כמובן אתן להם כל סיוע אפשרי. אם יש לכם ילדים מעל גיל 9 ויש בהם נחישות והתמדה, זו יכולה להיות אחלה מתנה עבורם.

לסיכום, היום ילדים ונערים יכולים לעבוד מול המחשב ולהרוויח כסף באינטרנט באמצעות שיווק שותפים. אם יש לכם בבית ילדים בוגרים ובני נוער, ייתכן שקורס מינימאני מתאים להם. תנו להם לנסות, מקסימום הם יצליחו.

לחץ כאן כדי להירשם לקורס שיווק שותפים לילדים של ליה ודניאלה »

⇓ כתוב את התגובה שלך כאן ⇓

תגובות

⇓ כתוב את התגובה שלך כאן ⇓