בילוי זוגי בקולנוע במבצע סרט 1+1

המטרה: לצאת לסרט בקולנוע ולהוציא פחות מ-50 ש"ח על הבילוי הזוגי.

קהל היעד: אנשים שאוהבים לצפות בסרטים על המסך הגדול.

האמצעי: הטבת 1+1 בקולנוע דרך כרטיס האשראי.

דינוזאורים בסינמה סיטי

דינוזאורים בסינמה סיטי ראשון לציון. צילום: צחי אבנור

למרות כל מה שנכתב בפוסט על כרטיסי אשראי ללא עמלות, לפעמים עדיף להישאר עם הכרטיס הקיים, במיוחד לחובבי הקולנוע שבינינו. כמובן שזה עדיין לא פוטר אתכם מלבקש פטור מתשלום חודשי. בחלק מהמקרים אפשר לקבל את ההטבה של 1+1 בקולנוע עם כרטיס אשראי חינמי, למשל עם כרטיס ישראכרט שמשוייך למועדון צרכנות הוט.

הרבה פעמים אני נתקל בכתבות צרכניות מהסוג המגזים. איכשהו החישוב של בילוי זוגי בקולנוע יוצא: כרטיסים לסרט, בייביסיטר, דלק, חניה, פופקורן, קולה, חטיפים… והנה התעופפו להם 300 ש"ח.

כמה באמת עולה לזוג לצאת לקולנוע?

כמובן שזו היסחפות. לא כל זוג שמגיע לקולנוע לוקח בייביסיטר או מגדל בכלל ילדים, עלות הדלק לא שונה מכל נסיעה שגרתית אחרת של חצי שעה, בבתי הקולנוע הגדולים יש חניה בשפע, ויש לי כמה דברים להגיד על הפופקורן והקולה.

זה לא סוד שבתי הקולנוע עושים יותר כסף ממכירת פופקורן ושתייה מאשר על הסרטים עצמם. אבל למה בעצם חייבים לכרסם פופקורן במהלך הסרט? כי זה מקובל? עניין של הרגל? וכשהפה יבש ומלוח, חייבים חבית שתייה כדי להרטיב את הגרון. ואחרי שרוקנתם לתוך הגרון סירופ מפוצץ בסוכר, איך תחזיקו שעתיים בלי להתרוקן בשירותים? הרי אין יותר הפסקות באמצע הסרט.

אז בואו נעשה ניסוי של שינוי: בפעם הבאה שאתם הולכים לסרט, פשוט דלגו על המזנון. צאו לקולנוע אחרי שאכלתם בבית ושימו בתיק בקבוק מים קטן מהבית. לכו תדעו, אולי תצליחו ליהנות מהסרט גם בלי לפוצץ את עצמכם בכמויות של מלח וסוכר.

עכשיו נשאר רק לטפל במחירי הכרטיסים בקולנוע. בדיוק בשביל זה חברות האשראי מציעות כרטיסים עם מבצע סרט 1+1 בקולנוע.

כרטיסי אשראי שנותנים סרט 1+1 בקולנוע

לחצו על הכרטיס שלכם כדי לקבל פרטים נוספים על מימוש ההטבה.

ישראכרט – 1+1 בקולנוע יס פלאנט ורב חן ע"י הורדת קוד קופון. בכל יום יש מכסת הטבות אז אם נגמרו ההטבות, תחזרו מחר. מומלץ להוריד את הקופון לפחות כמה ימים מראש ולא לחכות לרגע האחרון כי במילא התשלום מתבצע רק כשמזמינים את הכרטיסים לסרט.

לאומי קארד – 1+1 בסינמה סיטי ובגלובוס מקס תמורת פינוק. התשלום מתבצע בזמן מימוש הפינוק, כלומר לפני קניית הכרטיסים בפועל.

דיינרס קלאב – 1+1 בבתי הקולנוע של סינמה סיטי, יס פלאנט ורב חן ע"י הורדת קוד קופון.

אמריקן אקספרס – 1+1 בבתי הקולנוע של סינמה סיטי, יס פלאנט ורב חן ע"י הורדת קוד קופון.

רגע לפני שקונים כרטיסים לסרט במבצע 1+1

1. כשאתם מורידים קוד הטבה, שימו לב לתוקף שלו כדי שלא תפספסו.
2. כשמזמינים כרטיסי קולנוע באינטרנט, יש תוספת של 4 ש"ח לכל כרטיס. למעט בשעות רגועות באמצע השבוע, לא מומלץ להזמין כרטיסים בקופה כי החיסכון של 8 ש"ח עלול לעלות לכם בישיבה בשורה הראשונה.
3. חברות האשראי קובעות סכום מינימלי של חיובים בכרטיס כדי שתוכלו להשתמש בהטבה. זו עוד סיבה לרכז את הוראות הקבע והתשלומים השוטפים בכרטיס אשראי אחד.
4. אם אתם הולכים לסרט בתלת מימד או IMAX, הכרטיס השני לא יהיה בחינם אבל הוא עדיין יעלה פחות לפי מחיר של כרטיס רגיל.
5. לפעמים יש הגבלת כמות הטבות לפי שבוע או חודש. אם אתם רוצים ללכת לשני סרטים באותו שבוע או לקנות 4 כרטיסים, הורידו מראש את ההטבות או שתבצעו את ההזמנה עם 2 כרטיסים שונים ברצף (כדי שלא יתפסו את המקומות לידכם).

לסיכום, אפשר ליהנות בכיף מבילוי זוגי בקולנוע בפחות מ-50 ש"ח ולשבת במקומות הכי טובים באולם שבחרתם בעצמכם באינטרנט. כל מה שצריך לעשות זה לקנות בכרטיס אשראי זוג כרטיסים לסרט במבצע 1+1.

⇓ כתוב את התגובה שלך כאן ⇓

תגובות

תגובה אחת

  1. אחלה כתבה, ודווקא כבר תקופה ארוכה אני לא מזמין באינרנט כדי לחסוך 8 שח חח ותמיד היה מקומות טובים, אלא אם הסרט רק יצא או זה משהו מאוד גדול, אז באמת כדאי לשמור מקומות באינטרנט.

⇓ כתוב את התגובה שלך כאן ⇓